sobota, 12 stycznia 2019

468. Michał Miśkiewicz

Cześć,
Dziś autograf pochodzący od polskiego bramkarza - Michała Miśkiewicza. Michał to  zawodnik klubu Korona Kielce. Wychowanek Kmity Zabierzów, były gracz Milanu oraz Chievo, reprezentant Polski. W wieku 14–15 lat Miśkiewicz rozpoczął treningi w Kmicie Zabierzów. Następnie występował kolejno w Świcie Krzeszowice, Tramwaju Kraków i MZKS Alwernia, ciągle jednak odbywał treningi z drużyną Kmity. Na początku 2007 roku Miśkiewicz dzięki pomocy menadżera, Gianluki Di Carlo wyjechał na testy do S.S. Lazio oraz Ascoli Calcio. W tym czasie otrzymał także oferty z wielu włoskich klubów, m.in. Sampdorii czy Genoi, jednak wybrał AC Milan, z którym w połowie lipca 2007 roku podpisał kontrakt.
W lipcu 2009 roku Miśkiewicz został wypożyczony do Chievo, jednak w ciągu roku nie udało mu się zadebiutować w pierwszym zespole i grywał głównie w drużynie młodzieżowej.
Przed sezonem 2010/11 Miśkiewicz ponownie udał się na wypożyczenie, tym razem do czwartoligowego klubu Crociati Noceto .18 sierpnia 2010 roku zadebiutował w nowych barwach podczas przegranego 0:1 meczu Pucharu Serie C z Carpi. W lutym 2011 roku Miśkiewicz udał się na testy do Polonii Warszawa, ostatecznie jednak pozostał w Crociati. Przez cały sezon pełnił głównie rolę dublera i na swój ligowy debiut musiał czekać do 27 marca 2011 roku, gdy wystąpił w przegranym 0:1 spotkaniu z L’Aquilą. 
14 maja 2012 roku Wisła Kraków poinformowała, iż Miśkiewicz przybył do klubu na kilkudniowe testy. W tym czasie wystąpił w meczach sparingowych z Widzewem Łódź oraz Podbeskidziem Bielsko-Biała i 19 czerwca został zawodnikiem Wisły, z którą związał się dwuletnim kontraktem. 25 września w meczu 1/8 finału Pucharu Polski z Wartą Poznań Miśkiewicz zadebiutował w barwach klubu. Na ligowy debiut czekał do 8 grudnia, gdy wystąpił w przegranym 1:4 spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Z klubu odszedł po zakończeniu sezonu 2013/14, nie przedłużywszy wygasającego kontraktu.
28 stycznia 2015 roku, po bezskutecznych poszukiwaniach nowego klubu oraz zakończonej rekonwalescencji, Miśkiewicz powrócił do Wisły, podpisując z nią półroczną umowę z opcją przedłużenia o dwa lata.
Autograf zdobyłem dzięki wymianie, za którą serdecznie dziękuję !
 
  
Jak zdobyty : Wymiana
 Ile czekałem: -
Jakość: Oryginał

11 komentarzy: