piątek, 21 kwietnia 2017

238. Sławomir Peszko

Sławka Peszkę znają chyba wszyscy, nie tylko wielbiciele Reprezentacji Polski w piłce nożnej. To bardzo sympatyczny zawodnik, który jednak w pamięci kibiców zapadł jako piłkarz, który nie stroni od alkoholu :) Powstało naprawdę bardzo dużo memów ze Sławkiem w roli głównej, ale co najważniejsze samemu zawodnikowi to nie przeszkadza i ma naprawdę duży dystans do swojej osoby.
Podczas kariery klubowej Sławek Peszko przewinął się przez takie kluby jak Lech Poznań, FC Koln, Wolwerhampton czy Parma. Obecnie występuje w zespole Lechii Gdańsk, gdzie w tym sezonie zbiera bardzo dobre noty za swoje występy. 
W Reprezentacji Polski pełni rolę zmiennika, jest to pierwszy wybór "z ławki" Adama Nawałki. Mimo tego, w Reprezentacji Polski zagrał ponad 40 spotkań i zdobył 2 bramki, w tym jednego z ważniejszych goli dających remis 1:1 z Irlandią podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2016.


 
 Jak zdobyty : Prośba na adres:

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
Ile czekałem: 12 dni
Oryginalny : Tak

7 komentarzy:

 1. Uwielbiam go, mistrz! :D Gratuluję grafu! :) Zapraszam na nowy post: http://autografyzuzy.blogspot.com/2017/04/15-michael-hayboeck.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie
  http://cavronautographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję. Zapraszam do mnie http://autografyjr.blogspot.com/2017/04/ruda.html

  OdpowiedzUsuń