czwartek, 9 lutego 2017

210. Łukasz Kruczek

Cześć,
Dziś chciałbym zaprezentować autograf pochodzący od byłego trenera polskiej reprezentacji skoków narciarskich - Łukasza Kruczka.
Jako skoczek narciarski Łukasz Kruczek nigdy nie wybił się ponad pewien poziom. Jego najlepszym osiągnięciem jako zawodnika było zajęcie trzeciego miejsca podczas konkursu drużynowego w Villach - trzecie miejsce wywalczył wraz z Mateją, Małyszem i Skupniem. 

Jego kariera trenerska jest znacznie bardziej obfita w sukcesy.
Po zakończeniu sezonu 2002/2003 zakończył karierę i został asystentem trenera Heinza Kuttina, najpierw w kadrze B, a potem w kadrze A. Ich wspólna praca z pierwszą reprezentacją trwała 2 sezony. Pozostał na stanowisku asystenta także po odejściu Austriaka z funkcji trenera i współpracował z jego następcą – Finem Hannu Lepistö.
28 marca 2008 został wybrany na trenera kadry A polskich skoczków narciarskich. Jego największe osiągnięcia trenerskie to dwa złote medale Kamila Stocha na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014 w Soczi, złoty medal Stocha na mistrzostwach świata w Val di Femme w 2013 roku, zdobycie przez Stocha w sezonie 2013/14 Pucharu Świata i dwa brązowe medale w konkursach drużynowych na mistrzostwach w Val di Fiemme w 2013 oraz w Falun w 2015 roku. Do znaczących sukcesów należy zaliczyć także liczne zwycięstwa i miejsca na podium jego podopiecznych w zawodach Pucharu Świata i Letniej Grand Prix (w tym miejsca na podium klasyfikacji generalnej).


Jak zdobyty : Wizyta w PZN
Ile czekałem: -
Jakość: Oryginał

6 komentarzy:

  1. Gratulacje !
    http://jackautographspl.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje! :)
    http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2017/02/to-byy-najgorsze-mistrzostwa-swiata.html

    OdpowiedzUsuń