czwartek, 4 maja 2017

243. David Luiz

Mówisz David Luiz - myślisz Chelsea Londyn! I prawidłowo bowiem właśnie w tym klubie David Luiz wyrósł na czołowego obrońcę świata. W londyńskim klubie grał w latach 2011- 2014. Potem na dwa sezony zdecydował się opuścić Londyn na rzecz francuskiego PSG. We Francji nie zagościł jednak zbyt długo i latem 2016 roku Chelsea zdecydowała się sprowadzić brazylijskiego obrońcę z powrotem za kwotę równą 30 mln funtów - co jest dość wygórowaną ceną jeśli chodzi o obrońców - nawet w obecnych czasach. 
Dla Reprezentacji Brazylii David Luiz zagrał 55 spotkań, 7 września 2012 roku pełnił po raz pierwszy funkcję kapitana drużyny.  David Luiz jest znany wśród kibiców ze swojej niezwykłej religijności - która co prawda cechuje większość zawodników pochodzących z Ameryki Południowej- jednak David Luiz lubi w wywiadach zapewniać o swojej wielkiej miłości do Boga. 

Kilka słów o sposobie zdobycia tego autografu - Autograf zdobyty drogą wymiany z Ingą, jeszcze za czasów kiedy David Luiz grał w barwach PSG. Myślałem że popełniłem błąd, ponieważ David Luiz wrócił do Chelsea - ale Chelsea od sezonu 2016/2017 przestała przekazywać listy zawodnikom - więc podpis ten chyba był dla mnie przeznaczony i serdecznie dziękuję Indze za tą wymianę ! 

 
Jak zdobyty : Wymiana
Ile czekałem: -
Jakość: Oryginał

12 komentarzy:

 1. Gratulacje!

  Zapraszam do mnie:
  http://flautographs.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję ;)

  http://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki, miałeś mega szczęście z tym grafem, a takie są najcenniejsze :)
  Zapraszam na nowy post: https://autografyzuzy.blogspot.com/2017/05/18-luca-egloff-plastron-i-akredytacja.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję , świetny podpis!!
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/05/267-sinan-kurt.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję serdecznie
  http://cavronautographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :)
  www.autographs-f1.com

  OdpowiedzUsuń