poniedziałek, 13 czerwca 2016

129. Hachim Mastour

Witajcie,
Czasami zastanawiam się, dlaczego tak ciężko jest zebrać autografy zawodników Milanu? List do klubu odpada, bo odpisują bardzo rzadko - a jeśli już dostaniesz odpowiedź z kartami klubowymi to są to niestety podróbki...

Żeby zdobyć więc autograf zawodnika Rossonerich trzeba albo pojechać na jakieś tournee, albo poczekać aż ten zmieni barwy klubowe i przejdzie do innego zespołu. Tak właśnie było z Hachimem Mastourem.
Co tu dużo pisać - młody piłkarz uznawany za ogromny talent. Tyle, że w obecnym Milanie nie ma szans na zostanie światowym piłkarzem. Mówię to z bólem serca, ale najlepszym kierunkiem dla niego byłby latem Liverpool gdzie pod wodzą Kloppa jest w stanie zostać jednym z najlepszych.
Piłkarz, który jeszcze rok temu był porównywany do Kaki, Zidane'a, Van Bastena czy Sneijdera. Zawodnik, który cechuje się fantastycznym dryblingiem i łatwością w utrzymaniu piłki przy nodze.

Do Milanu został ściągnięty z drużyny młodzieżowej - ale niestety Milan zdecydował się go wypożyczyć do hiszpańskiej Malagi. Tutaj pojawił się cień szansy zdobycia podpisu tego piłkarza.
W Maladze w trakcie całego sezonu zagrał jedynie 5 minut - ale to piłkarz z naprawdę wielkim potencjałem, tylko musi trafić pod odpowiednie skrzydła wielkiego trenera.


Poniższe zdjęcia wędrują na wymianę:

Jak zdobyty :  Adres stadionu Malagi
Ile czekałem: 69 dni
Jakość: Oryginał

8 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/06/94-agnieszka-dygacz.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki ! :)
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!
  http://ola-zbiera-autografy.blogspot.com/2016/06/40-bohdan-smolen.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/06/39-severin-freund-2.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń