czwartek, 9 marca 2017

221. Ewa Swoboda

Cześć,
Po ostatnich sukcesach jakie odnieśliśmy na Halowych Mistrzostwach Europy w lekkoatletyce nie mogło zabraknąć u mnie wpisu z tejże dyscypliny sportowej. Wszak lekkoatletyka bywa nazywana królową sportu. Dziś chciałbym zaprezentować podpis niezwykle utalentowanej polskiej biegaczki Ewy Swobody, która kilka dni temu sięgnęła po brązowy medal w biegu na 60 metrów. 
Ewa Swoboda to zawodniczka klubu UKS  Czwórka Żory, która specjalizuje się w biegach sprinterskich. Ewa zdobywała mnóstwo medali podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy, ale brązowy medal wywalczony niedawno w Belgradzie podczas HME jest bez wątpienia jej największym osiągnięciem w karierze. Warto zaznaczyć że w 2013 roku aż czterokrotnie poprawiała rekord Polski juniorek młodszych w biegu na 100 m, a rok później poprawiała ten rezultat jeszcze trzykrotnie. I patrząc na to jak ta młoda zawodniczka się rozwija można śmiało powiedzieć, że wywalczony medal nie jest jej ostatnim krążkiem. 


 
Poniższe zdjęcie wędruje na wymianę:
 Do Ewy pisałem na adres jej klubu UKS Czwórka Żory. Adres jest już nieaktualny, gdyż Ewa od 2017 roku występuje w barwach klubu AZS AWF Katowice.


Jak zdobyty : Prośba na adres UKS Czwórka Żory (adres nieaktualny !)
Ile czekałem: 88 dni
Jakość: Oryginał

7 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2017/03/68-barbara-kurdej-szatan.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!
  Zapraszam do mnie:
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/03/248-igor-lewczuk.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję serdecznie
  http://cavronautographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń