środa, 28 grudnia 2016

197. Mario Götze

Cześć,
Nadeszła pora na przedstawienie wam autografów należących do Mario Götze. Mario nazywany był przez niektórych "złotym niemieckim dzieckiem", Franz Beckenbauer nazywał go "niemieckim Messim", a  kolega drużyny Sven Bender nadał mu przydomek "Götzinho". Trudno się dziwić tym tytułom, gdyż Mario Götze sprawiał wrażenie kompletnego pomocnika - doskonały przegląd pola, świetne ostatnie podania jak również umiejętność strzelania bramek i przesądzania o losach spotkania.
Jego kariera potoczyła się jednak dość zaskakująco. Z Borussi Dortmund przeniósł się do jej największego rywala Bayernu - zrobił to  na tyle bezwstydnie, że ogłosił swoją decyzję jeszcze przed finałem Ligi Mistrzów w 2013 roku podczas którego spotkały się te dwa zespoły. Przez zwolenników klubu z Dortmundu został okrzyknięty Judaszem. 
W Bayernie utracił swój blask, którym tak zachwycał jako zawodnik Dortmundu. Być może jego blask został przyciemniony przez masę innych gwiazd, jakie Bayern posiadał. Mario nie wspomina okresu spędzonego w Bayernie zbyt dobrze i latem 2016 roku jako "syn marnotrawny" postanowił wrócić do Borussi. Jak się potoczy jego wielka kariera ? - tego zapewne w najbliższym czasie się dowiemy. Póki co to wciąż młody i bardzo utalentowany zawodnik.
Autograf zdobyłem pisząc na adres prywatny piłkarza. Mario dorzucił kartę Reprezentacyjną od siebie, z której jestem szczególnie zadowolony.

Trzy poniższe autografy wędrują na wymianę: 

Jak zdobyty : Prośba na adres prywatny
Ile czekałem: 108 dni
Jakość: Oryginał

10 komentarzy:

 1. Gratuluję i zapraszam na relacją z MP :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/12/relacja-ze-swiatecznego-konkursu.html

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje, zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/12/161-przemysaw-matyjaszek.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;)
  http://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Możesz wejść na maila? Mam pytanie odnośnie pewnego adresu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :)
  http://www.autographs-f1.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! trochę się naczekałeś, ale było warto :-)

  OdpowiedzUsuń