piątek, 27 listopada 2015

79. Walter Samuel

Czołem!

Dzisiaj prezentuję podpis, który pewnie większość z was już posiada w swojej kolekcji. Autograf należy do znakomitego  obrońcy Argentyny - Waltera Samuela.
Walter obecnie gra w klubie FC Basel, ale w przeszłości był podstawowym graczem klubów z najwyższej europejskiej półki: AS Romy, Interu Mediolan czy Realu Madryt. W tym ostatnim zaliczył tylko 30 występów w trakcie jednego sezonu. Najwięcej meczów zagrał w Interze Mediolan (172), gdzie tak naprawdę spędził ponad połowę swojej kariery. Z Interem Mediolan zdobył między innymi  puchar Ligi Mistrzów UEFA (2010).

Do Waltera pisałem na adres klubu. Wysłałem tradycyjny list, ponieważ pisałem do FC Basel 2 maile z prośbą o autograf, ale niestety pozostały bez odpowiedzi. A na autografie Waltera Samuela szczególnie mi zależało. W liście zamieściłem 2 zdjęcia Waltera i jedno zdjęcie innego zawodnika FC Basel ( o nim wpis będzie później). Po kilku dniach wróciły do mnie niepodpisane zdjęcia oraz dwie karty klubowe z autografami.
Niedawno spróbowałem szczęścia jeszcze raz, wysyłając ponownie e-mail do klubu, z prośbą o inne autografy. Liczę że może tym razem będę miał więcej szczęscia. FC Basel jest chyba jedynym klubem, który tak szanuje kibiców odpowiadając i odsyłając autografy po napisaniu maila.Jak zdobyty : Prośba na adres:
 
FC Basel 1893
Birsstrasse 320 A
4002 Basel, Switzerland

Ile czekałem: 21 dni
Oryginalny : Tak

8 komentarzy:

 1. Gratuluje :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/11/11-roman-koudelka.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  Zapraszam do mnie: autografykacpraa.blogspot.com
  Dodajemy nawzajem? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)
  Zapraszam do mnie :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń