sobota, 11 lipca 2015

40. Mario Balotelli

Cześć,
Dzisiaj okrągły 40 autograf i jak przystało na taki mały jubileusz - wyjątkowy wpis - mowa o autografie Mario Ballotelliego!!!

Samego piłkarza myślę nie trzeba szerzej przedstawiać - zasłynął w mediach głównie swoimi wybrykami, ale ten kto szerzej zgłębiał życie tego piłkarza wie, że to naprawdę wyjątkowy piłkarz o wielkim sercu.

Jednak trzeba przyznać, że Mario jest bardzo leniwy - gdyby trochę bardziej przyłożył się na treningach miałby spore szanse zostać jednym z najlepszych piłkarzy świata. Na potwierdzenie tego można podać mecz z Niemcami na Mundialu, gdzie strzelił dwie bramki, jak również sezon 2013/2014 gdzie to jego jedna ( dodajmy JEDYNA ) asysta w sezonie przesądziła o zdobyciu Mistrzostwa Anglii przez Manchester City

Do Mario wysłałem list z prośbą, kopertą zwrotną, 3 dużymi zdjęciami i kuponem IRC. Pisałem na adres prywatny do Włoch. Szkoda, że Mario podpisał się skróconą wersją autografu, jednak wszystko wygląda na to, że jest to w 100% oryginalny podpis. Oczywiście autograf dla mnie bardzo ważny, z racji tego że Mario był kiedyś piłkarzem Milanu.

Ostatnie  zdjęcie przeznaczam na wymianę


Jak zdobyty : Prywatny adres
Ile czekałem: 23  dni
Oryginalny : Tak

8 komentarzy: