wtorek, 10 lipca 2018

401. Natalia Lesz

Cześć,
Dziś chciałbym przedstawić autograf, który dostałem w gratisie do większej wymiany- a należy on do polskiej piosenkarki i autorki tekstów - Natalii Lesz. Natalia jest również Członkinią Akademii Fonograficznej ZPAV, Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców (ASCAP) oraz Związku Artystów Scen Polskich (ZASP). Honorowa obywatelka Gruzji. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim.
Nad pierwszą płytą zatytułowaną Natalia Lesz pracowała w Los Angeles, początkowo z producentami: Johnem Poppo, Heather Holley, Robem Hoffmanem i Gregiem Wellsem, a później ze zdobywcą Nagrody Grammy Glenem Ballardem. Pochodzący z płyty singel „Power of Attraction” znalazł się na 24. miejscu notowania amerykańskiego magazynu „Billboard” Hot Dance Club Songs. Z tym utworem Lesz wystąpiła w półfinale 45. Międzynarodowego Sopot Festivalu W 2008 artystka nagrodzona została statuetką VIVA Comet Awards w kategorii Debiut roku. Otrzymała również Superjedynkę w ramach 45. KFPP w Opolu, także w kategorii Debiut roku.
Występowała jako support przed koncertami Céline Dion, Miki i Patrici Kaas.
Od 7 września do 30 listopada 2008 brała udział w 8. edycji programu Taniec z gwiazdami, emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVN. Jej partnerem tanecznym był Łukasz Czarnecki. Zajęli 2. miejsce.
W 2009 wokalistka otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii Fonograficzny debiut roku. W czerwcu tego samego roku została ambasadorką kampanii „HELP dla życia bez tytoniu”. Podczas letniej trasy koncertowej HELP Summer Tour zachęcała ludzi do rzucenia palenia. 
Tak jak wspominałem wcześniej, autograf dostałem jako gratis do wymiany a złożony został na bardzo ładnej karcie piosenkarki.

Jak zdobyty : Wymiana
Ile czekałem: -
Jakość: Oryginał

7 komentarzy: