środa, 19 października 2016

170. Sylwia Jaśkowiec

Hej,
Dzisiaj prezentuję podpis od polskiej biegaczki narciarskiej - Sylwii Jaśkowiec. Sylwia to zawodniczka klubu LKS Hilltop Wiśniowa-Osieczany, brązowa medalistka mistrzostw Świata z Falun, dwukrotna młodzieżowa mistrzyni świata a także siedmiokrotna indywidualna mistrzyni Polski.
Sylwia Jaśkowiec była również Reprezentantką Polski na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver ( polska sztafeta 4x 5km zajęła wtedy szóste miejsce)  oraz Soczi ( polska sztafeta zajęła siódme miejsce).

Podpis złożony jest na karcie fischer, a zdobyłem go również podczas wizyty w siedzibie PZN w Krakowie.

Jak zdobyty : Wizyta w PZN