sobota, 16 kwietnia 2016

113. Cesc Fabregas

Cześć,
Bohaterem dzisiejszej notki będzie pomocnik Reprezentacji Hiszpanii oraz Londyńskiej Chelsea-  Cesc Fabregas !. Cesc od najmłodszych lat był wiernym fanem FC Barcelony. Jako dziecko swoją wielką piłkarską karierę zaczynał jako junior w nieco mniejszych klubach. To właśnie z nich w 1997 roku trafił do swojego wymarzonego klubu ze stolicy Katalonii. Tydzień przed Mistrzostwami Świata U-17, piłkarz wraz z rodzicami otrzymali zaproszenie na spotkanie od działaczy Arsenalu Trener Arsène Wenger złożył obietnicę, że Hiszpan w ciągu roku zadebiutuje w zespole seniorów. Przewidując, że nie będzie miał wielu okazji do gry w Barcelonie 11 września 2003 roku zawodnik zdecydował się podpisać kontrakt z londyńskim klubem. To właśnie Arsenal był pierwszym profesjonalnym klubem w karierze Fabregasa. Grał w nim 8 lat, ale pod sam koniec pobytu zaczął tęsknić za swoim ukochanym klubem. Dlatego też w 2011 zdecydował się wrócić do swojej juniorskiej drużyny- FC Barcelony. W Barcelonie zagrał jednak tylko 3 sezony i w sumie ciężko powiedzieć dlaczego zdecydował się opuścić hiszpański klub i wrócić do Anglii - i to jeszcze do jednego z największych rywali swojego poprzedniego klubu- Chelsea Londyn. 

Nie mniej jednak bardzo cenię sobie tego piłkarza. Jest on jednym z najlepszych pomocników na świecie. Świetnie wyszkolony technicznie zachwyca podaniami jak również sam potrafi wziąć cieżar gry na siebie czy strzelić gola. Bardzo ciesze się z tego podpisu w mojej kolekcji.Dwa poniższe zdjęcia wędrują na wymianę:

Do Fabregasa pisałem na adres ośrodka treningowego Chelsea. Wysłałem list z prośbą, kopertę zwrotną, kupon IRC i 3 zdjęcia. Czekałem bardzo długo na odpowiedź bo prawie pół roku - jednak po okresie 144 dni zdjęcia wróciły do mnie podpisane.
Jak zdobyty : Prośba na adres :
 
Cobham Training Centre
64 Stoke Road
Stoke D'Abernon
Surrey KT11 3PT
UK
Ile czekałem: 144 dni
Jakość : Oryginał

10 komentarzy:

 1. Gratuluję! ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/04/30-pascal-egloff.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! :)

  Zapraszam do mnie:
  http://autografywojciecha.blogspot.com/2016/04/18-manuel-neuer.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2016/04/60-richard-freitag-plastron.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, naprawdę imponująca kolekcja :)
  Zapraszam do obserwowania mojego bloga:
  http://damianoautographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń