czwartek, 10 marca 2016

104. Arkadiusz Milik

Cześć,
Ostatnio mam trochę mniej czasu, nie mniej jednak znalazłem chwilę, żeby zamieścić kolejny post na blogu. Dziś zaprezentuję ostatni autograf pochodzący z wymiany z Marcinem. Jest to karta z podpisem Arkadiusza Milika !
Arkadiusz Milik to napastnik reprezentacji Polski. Wraz z Robertem Lewandowskim tworzył zabójczy duet w trakcie meczów kwalifikacyjnych do Euro 2016. 
Arek to wychowanek Rozwoju Katowice, skąd w 2011 roku przeniósł się do Górnika Zabrze. W klubie tym nie zagrał zbyt wiele spotkań, gdyż zdecydował się na przenosiny do Niemiec - a konkretniej do Bayernu 04 Leverkusen. Niestety, niemiecki klub nie poznał się na talencie polaka i zdecydował się na wypożyczenie- najpierw do Augsburga, a następnie do holenderskiego Ajaxu. Transfer do Holandii był strzałem w dziesiątkę. Tam Arek odżył i stał się podstawowym graczem zespołu. Jeśli tylko w dalszym ciągu będzie się tak rozwijał jak obecnie- to w przyszłości stanie się jednym z najlepszych napastników świata- czego oczywiście mu życzę !

Tak jak napisałem wcześniej - autograf pochodzi z wymiany z Marcinem, który zebrał go osobiście. Złożony jest na oficjalnej karcie reprezentacyjnej 
 
Jak zdobyty :  Wymiana
Ile czekałem: -
Jakość : Oryginał
 

9 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/03/38-kikkan-randall.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2016/03/58-micha-walski.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, zapraszam na nowy post ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/03/plastron-luci-egloffa.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń