sobota, 12 września 2015

58. Britney Spears

Hej, dzisiaj wpis z kategorii " nie samą piłką żyje człowiek". Jak już zdążyliście zauważyć, to sport zajmuje sporo miejsca na moim blogu, ale od czasu do czasu lubię wysłać też prośby do osób zupełnie niezwiązanych ze sportem.
Dziś prezentuję podpis należący do Britney Spears! Ciężko tak naprawdę stwierdzić, czy należy on do samej piosenkarki, czy też na zdjęciu podpisała się jakaś zupełnie inna osoba ( gdzieś w Internecie krążą pogłoski, że za Britney podpisuje się jej sekretarka). Wpisując w google hasło "Britney Spears autograph" pojawia się masa różnych podpisów, czasami całkiem różniących się od siebie. Podpis, który otrzymałem przypomina podpisy na płytach Britney zdobyte po koncertach piosenkarki-  więc jeśli jest to podróba, to trzeba przyznać że to doskonała podróba. Ale świat nie takie rzeczy widział, i tak naprawdę nigdy się nie dowiem czy posiadam oryginalny wpis od królowej popu.... Ale ładne zdjęcie i dedykacja tak czy inaczej bardzo cieszy !


Jak zdobyty : Prośba na adres:
 
Britney Spears
"Piece of Me"
Planet Hollywood Resort & Casino
3667 Las Vegas Boulevard
South Las Vegas, NV 89109
USA

Ile czekałem: 80 dni
Oryginalny : ??????

5 komentarzy:

  1. Gratuluję ! ;)
    http://autografy-patrycji-jablonskiej.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. No tak, jeśli nie zdobędzie się osobiście podpisu to nigdy nie ma się pewności, czy jest on oryginalny. Ale mimo wszystko, sama odpowiedź cieszy. Gratulacje :)

    OdpowiedzUsuń