sobota, 20 sierpnia 2016

148. Keisuke Honda

Cześć,
Dzisiaj chciałbym pokazać autograf japońskiego napastnika Milanu - Keisuke Hondy. Podpis ten otrzymałem długi czas temu i w sumie sam naprawdę nie wiem, dlaczego zwlekałem z jego zaprezentowaniem.

Japończyk do Milanu przeszedł z rosyjskiego klubu CSKA Moskwa na zasadzie wolnego transferu. Japoński skrzydłowy miał pomóc drużynie z Mediolanu wrócić do europejskich pucharów- co niestety się nie udało. Sam piłkarz nie potrafił odnaleźć się we włoskim klubie- mogło to być spowodowane zmianą otoczenia, ale również wystawianiem Japończyka na pozycjach, na których nie czuje się dobrze.
W poprzednim okienku transferowym pojawiła się informacja o rzekomej sprzedaży tego zawodnika, ale na szczęście do niej nie doszło. Bo Honda oprócz świetnie wykonywanych rzutów wolnych to dobra promocja klubu w Azji i sam klub zarabiał krocie na sprzedaży koszulek z jego nazwiskiem. Mam nadzieję że w obecnym sezonie Honda odnajdzie wreszcie swój styl gry, którym tak zachwyca grając w kadrze Japonii ( 80 spotkań i 35 bramek).

Jak zdobyty : Wymiana
Ile czekałem: -
Jakość: Oryginał

7 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/08/122-florent-manaudou.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczne gratulacje! :) zapraszam na nowy post ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/08/44-kenneth-gangnes.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń