poniedziałek, 24 kwietnia 2017

239. Miroslav Klose

Dziś chciałbym zaprezentować podpis prawdziwej legendy Reprezentacji Niemiec i światowej piłki nożnej - Mirosława Klose ! Mirosław Klose to najskuteczniejszy piłkarz w historii Mistrzostw Świata w piłce nożnej ( 16 goli), jak również Reprezentacji Niemiec - 71 bramek.
Miro urodził się w Opolu, jego rodzice są polakami, ale on sam zdecydował się grać dla kadry naszych zachodnich sąsiadów... Występował w takich klubach jak Werder Brema, Bayern Monachium czy włoskie Lazio. Miro jest znany w środowisku piłkarskim jako piłkarz grający zgodnie z zasadami fair play- w meczu Lazio - Napoli strzelił bramkę już w trzeciej minucie spotkania. Sędzia gola uznał, ale Miro podbiegł do niego i poprosił o zmianę decyzji, gdyż jak sam stwierdził zagrał piłkę ręką. Lazio mecz ten przegrało 0:3, ale sam piłkarz zdobył uznanie w oczach całego świata. 
Dla Reprezentacji Niemiec zagrał 137 spotkań. Zdobył z nią złoty, srebrny oraz dwa brązowe medale Mistrzostw Świata a także srebrny medal Mistrzostw Europy. Wystąpił z nią na 6 wielkich turniejach: Mistrzostwach Świata 2002, Mistrzostwach Europy 2004, Mistrzostwach Świata 2006, Mistrzostwach Świata 2010, Mistrzostwach Europy 2012 i Mistrzostwach Świata 2014.
8 lipca 2014 podczas meczu Niemcy- Brazylia strzelił bramkę zostając samodzielnym rekordzistą bramek strzelonych podczas Mistrzostw Świata - czym pobił rekord znakomitego brazylijczyka Ronaldo. Była to ostatnia bramka Klose dla Niemiec. 

Autograf zdobyłem pisząc list na prywatny adres Miro Klose. Bardziej od podpisanych zdjęć cieszy złota karta Miro upamiętniająca zdobycie przez Niemcy tytułu Mistrza Świata 2014 roku !

Wszystkie poniższe zdjęcia wędrują na wymianę :


Jak zdobyty : Prośba na adres prywatny
Ile czekałem: 38 dni
Jakość: Oryginał

10 komentarzy:

 1. Gratki! Świetny graf, zapewne mega ważny dla Ciebie :)
  Zapraszam na nowy post: http://autografyzuzy.blogspot.com/2017/04/16-mario-seid-2-akredytacje.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  www.autographs-f1.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej.Gratulacje podpisu dodaje twój blog do listy kolekcjonerów ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :) Zapraszam do mnie http://autografyjr.blogspot.com/2017/04/sebastian-karpiel-buecka.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję ;)
  http://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje, zapraszam do mnie :)
  http://autografyklp.blogspot.com/2017/04/79-wojciech-szczesny.html

  OdpowiedzUsuń