środa, 5 czerwca 2019

537. Marko Vesović

Cześć,
Dziś chciałbym przedstawić autograf pochodzący od Marko Vesovicia. Marko to czarnogórski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w polskim klubie Legia Warszawa.
Treningi piłkarskie rozpoczął w Mladosti Lučani, skąd trafił do Budućnosti Podgorica. W czerwcu 2010 podpisał czteroletni kontrakt z Crveną zvezdą. W lutym 2014 został zawodnikiem Torino FC. 31 sierpnia 2014 został wypożyczony na rok z prawem pierwokupu do HNK Rijeka. W sierpniu 2015 podpisał trzyletni kontrakt ze Spezia Calcio i od razu został wypożyczony do HNK Rijeka.
W lipcu 2017 podpisał kontrakt z HNK Rijeka.
W styczniu 2018 podpisał 3,5 letni kontrakt z Legią Warszawa. 16 lutego 2018 zadebiutował w barwach warszawskiej drużyny w wygranym 4:1 meczu 23. kolejki Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław. Na boisku pojawił się w 82. minucie zmieniając Jarosława Niezgodę. 4 marca 2018 zdobył pierwsza bramkę dla warszawskiego zespołu w 26. kolejce Ekstraklasy w wygranym 2:1 meczu z Lechem Poznań. Gol padł już w 2. minucie meczu.
Autograf zdobyłem pisząc prośbę zbiorową na adres warszawskiego klubu.

Jak zdobyty :   Prośba na adres: