sobota, 20 czerwca 2015

32. Weasley Sneijder

Cześć,
Dzisiaj przedstawiam ostatnio bardzo popularny autograf wśród kolekcjonerów, a mianowicie podpis holenderskiego piłkarza Weasley'a Snejdera.

Autograf tego znakomitego piłkarza można dostać po wysłaniu maila z prośbą na pewien adres mailowy, który już jest aż za bardzo rozpowszechniony i tylko czekać, aż Weasley przestanie odsyłać zdjęcia...

Sneijder należy do tzw. "złotej generacji" Ajaksu Amsterdam, zawodników urodzonych po 1980, do której oprócz niego zaliczają się m.in. Johnny Heitinga, Hedwiges Maduro, Ryan Babel, Nigel de Jong i Rafael van der Vaart.
Z Ajaksu trafił bezpośrednio do Realu, ale jak to w Realu bywa, szybko został zastąpiony nową, bardziej marketingową twarzą i zagraniu zaledwie 52 meczy dla Królewskich trafił do Interu. Z Interem w sezonie 2009/2010 zdobył potrójną koronę.

Bardzo się ciesze, że mogę mieć w kolekcji autograf tak znakomitego piłkarza, zwłaszcza, że porównując podpisy u innych kolekcjonerów widać wyraźne różnice, więc raczej nie jest to podpis złożony przez maszynę, a wykonany ręką samego Weasleya :)Jak zdobyty : Prośba na adres e-mail
Ile czekałem: 6 dni
Oryginalny : Tak

7 komentarzy: