poniedziałek, 31 października 2016

175. Diego Costa

Cześć,
Chelsea Londyn darzę ogromną sympatią, dlatego też szczególne miejsce w mojej kolekcji mają autografy od zawodników właśnie z tego angielskiego klubu. Dziś chciałbym przedstawić wam podpis znakomitego napastnika - Diego Costy. 
Kiedy otrzymałem ten autograf bardzo się ucieszyłem, ponieważ wśród kolekcjonerów krążyły pogłoski iż Diego Costa nie odpisuje w ogóle na listy (bądź bardzo rzadko na nie odpisuje). 
Diego Costa urodził się jako brazylijczyk, ale w 2013 roku otrzymał obywatelstwo hiszpańskie i zdecydował się na występy właśnie w tym kraju. 
Do Chelsea Londyn trafił w 2014 roku z hiszpańskiego Atletico Madryt. Klub ze Stamford Bridge zapłacił za niego 38 mln euro. Wydatek ten szybko się zwrócił, ponieważ w pierwszym swoim sezonie w barwach Chelsea strzelił 20 bramek w 37 meczach. W poprzednim sezonie zdobył zaledwie 12 bramek - ale poprzedni sezon dla całego zespołu był wielkim nieporozumieniem - czego konsekwencją jest brak tego zespołu w tegorocznych edycjach Europejskich Pucharów.
W tym sezonie Diego Costa znów przewodzi w klasyfikacji strzelców angielskiej Premier League - ma na swoim koncie 8 bramek w 10 spotkaniach i podejrzewam, że dorobek ten będzie się dość szybko powiększał, gdyż Costa wrócił do swojej dawnej formy.


 Poniższe zdjęcie wędruje na wymianę:

Jak zdobyty : Prośba na adres :

Chelsea Londyn 
 Cobham Training Centre
64 Stoke Road
Stoke D'Abernon
Surrey KT11 3PT
UK
Ile czekałem: 85 dni
Jakość :  Oryginał

5 komentarzy: