niedziela, 5 lipca 2015

38. Lara Gut

Cześć,

Dzisiaj podpis od uroczej szwajcarskiej narciarki alpejskiej - Lary Gut. Lara to czterokrotna medalistka mistrzostw świata, dwukrotna wicemistrzyni świata juniorek oraz brązowa medalistka olimpijska z Soczi . Imponujące wyniki zważając na fakt, iż ma dopiero 24 lata.

Jeszcze rok temu podpis tej ślicznej zawodniczki można było uzyskać zupełnie za darmo wysyłając prośbę na maila: presse@infrontringier.ch. Oczywiście jak to zwykle bywa, zbyt duża grupa osób wysyłała masowo prośby o autograf nawet nie znając tej zawodniczki (w końcu autograf za darmo) , a następnie jej podpis oddawała na wymianę lub sprzedawała. Tym sposobem Lara przestała odpisywać na wiadomości.

Podpis zdobyłem pisząc na adres prywatny - jeśli komuś zależy mogę przekazać w prywatnej wiadomości. Wysłałem dwa zdjęcia, kupon IRC, kopertę zwrotną i list z prośbą. Otrzymałem jedno zdjęcie podpisane i dwie bardzo ładne karty ( prosiłem co prawda o inną, ale i tak jestem bardzo zadowolony). Ostatnia karta wędruje na wymianę.

Jak zdobyty : Prywatny adres
Ile czekałem: 10  dni
Oryginalny : Tak

8 komentarzy:

  1. Bardzo spodobał się nam Twój blog! My mamy o tej samej tematyce, na którego Cię zapraszamy -> http://autografypatrykaikingi.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje ;)
    http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń