niedziela, 13 sierpnia 2017

277. Ruud Gullit

Cześć,
Kolejny wielki zawodnik Milanu, wybrany do najlepszej 11 wszechczasów, a także zdobywca Złotej Piłki jako zawodnik Milanu - Ruud Gullit !
Ruud Gullit do Milanu trafił w 1987 roku z holenderskiego PSV. W Milanie grał przez 6 lat. Grając dla wielkiego w tym czasie Milanu, wraz z Van Bastenem, Baresim, Rijkaardem czy Maldinim pomógł Milanowi zdobyć 3 tytuły mistrzowskie Serie A, a także dwóch w Pucharze Mistrzów Europy. 
Był znany przede wszystkim ze swoich umiejętności wyskoku do piłki i gry głową, które to wyróżniały się spośród jego talentu kreowania gry. Ruud był jednym z najlepszych piłkarzy w historii Holandii, zaprowadził Reprezentację pomarańczowych do jedynego w historii tytułu Mistrzów Europy 1988. Wybrany został również Europejskim Piłkarzem Roku 1987 i najlepszym zawodnikiem FIFA w 1987 i 1989.

Autograf zdobyty został osobiście podczas wizyty tego legendarnego piłkarza w Warszawie.  Niestety nie mogłem uczestniczyć na tym spotkaniu, chociaż miałem już wszystkie zdjęcia wywołane. Na szczęście udało mi się zdobyć ten podpis od innego kolekcjonera. Podpis złożony został na matowym zdjęciu o wymiarach 15x21 cm.

Jak zdobyty : Kupno
Ile czekałem: -
Jakość: Oryginał

11 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/08/225-sean-bean.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie
  http://cavronautographs.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ;)

  https://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)
  Dodasz mój blog do ulubionych ?
  http://pabloautographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do mnie na konkurs! Do wygrania oryginalny autograf!
  https://davidautographs.blogspot.com/2017/08/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń